KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339043
nr 1533 9043
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:57:35
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr